Connect with us

Poradniki

Latte macchiato z automatu, a może zupa?

Latte macchiato z automatu, a może zupa?

Przeciętny pracownik spędza w pracy 8 godzin dziennie, z czego 15 minut przysługuje mu na przerwę. To jest naprawdę niewiele, żeby zjeść spokojnie posiłek i coś przy okazji wypić. Dla większości osób najlepszym rozwiązaniem byłoby kupienie gotowego posiłku w automacie. Tylko czy jedzenie i napoje będą smaczne i świeże?

Kawa z automatu prosto z palarni?

Najnowsze automaty vendingowe są wyposażone w nowoczesne zaparzacze i młynki do kawy. Każdy napój przyrządzany jest na bazie espresso z wysokiej jakości ziaren. Latte macchiato z automatu nie odbiega więc aromatem i smakiem, od tej przygotowywanej w kawiarni. W każdej maszynie można znaleźć pełen wybór popularnych sposobów podawania kawy. Można się napić zarówno zwykłego espresso jak i cappuccino. A co z jakością wody? Wbudowany system filtracji wody zapewnia, że każdy napój z automatu będzie smaczny i zdrowy. Automaty z kawą mogą także sprzedawać herbatę, gorącą czekoladę czy nawet zupy.

Kawa, herbata czy lunch?

Maszyny vendingowe z żywnością są coraz bardziej popularną formą uzupełnienia pakietu socjalnego. Automat z obiadami to świetna alternatywa lub uzupełnienie firmowego bufetu. Możliwość integracji maszyny z kartami pracowniczymi to wygodny sposób rozliczania się z pracownikami. Automaty są codziennie uzupełniane świeżo przygotowanymi posiłkami, które nie odbiegają jakością od tych serwowanych w tradycyjny sposób. Automat z jedzeniem o każdej porze, może zdobyć największą popularność w miejscach, gdzie praca odbywa się 24 godziny na dobę – szpitale, lotniska czy zakłady produkcyjne.

A jakie korzyści dla firm?

Już wiadomo jakie korzyści płyną z użytkowania tego typu urządzeń. Jakie natomiast potencjalne korzyści, mogą wynikać z udostępnienia takich form sprzedaży właścicielom przedsiębiorstw? Można tutaj wyliczyć następujące korzyści:

  • energooszczędne maszyny minimalizują koszty prądu,
  • posiłki i napoje dostępne 7 dni w tygodniu przez całą dobę,
  • oszczędność czasu i energii,
  • zadowolenie pracowników i efektywniejsza praca,
  • możliwość bezpłatnej i szybkiej realizacji posiłków za pomocą voucherów.

Zapewnienie szybkiego i smacznego posiłku to bez wątpienia jeden z kluczowych elementów wydajnej pracy. Możliwości jakie dają maszyny vendingowe, są idealnym uzupełnieniem pracowniczej stołówki. Ciepła zupa czy napój na wyciągnięcie ręki, może dawać większe poczucie komfortu pracownikom. Biorąc pod uwagę fakt, że kawa latte macchiato z automatu smakuje tak samo, jak w naszej ulubionej kawiarni, można więc już delektować się chwilą przyjemności w każdym miejscu.

Continue Reading